• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Облека Розова Боја Без Ракави Крава Отпечатоци Надворешна Облека Секојдневна И Удобна Облека За Момчиња

Облека Розова Боја Без Ракави Крава Отпечатоци Надворешна Облека Секојдневна И Удобна Облека За Момчиња

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

Големина : 68 Препорачана возраст : 0-6 Месеци Половината : 36см/14,17" Должина : 38см/14,96" Големина : 74 Препорачана возраст : 6-9 Месеци Половината : 38см/14,96" Должина : 40см/15,75" Големина : 80 Препорачана возраст : 9-12 Месеци Половината : 40см/15,75" Должина : 43см/16,93" Големина : 86 Препорачана возраст : 12-18 месеци половината : 42см/16.54" должина : 45см/17.72" одлики : стилскиот И Моден Дизајн Го Прават вашето бебе попривлечно.Ткаенината е поеластична и лесна за ставање и соблекување. Тоа нема да ги попречи или натера децата да се чувствуваат непријатно кога спортуваат. Применливи прилики : Стилските облеки се за секојдневниот живот, семејни собири, роденденски забави, фотографија и други прилики. Ветување : доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. облека за новороденчиња. Забелешка : Со Ладна Вода/Не Пеглана или Изветвена На Висока Температура/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Измијте со слична боја, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. сепак, боите се приближување на вистинските бои. / Ве молиме проверете ги информациите за големината за да ја обезбедите вашата големина пред да нарачате.


Карактеристики на понудата

Слични понуди