• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Garanimals бебе момче печати шорцеви со џебови, големини 0-24 милиони

Garanimals бебе момче печати шорцеви со џебови, големини 0-24 милиони

 
DEN 319.52

Количина на стоки
Достапно

Кога забавата се јавува, одговорот на Garanimals влечените шорцеви е одговорот. Лежени и ох-толку-кути, овие шорцеви нудат леснотија за влечење, печатење подготвен за одмор и се супер меки против неговата кожа. Лизгајте ги со мета или резервоарот Garanimals и неговиот сончев ден е во торбата. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со декоративна вратоврска. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Faux Fly; Текстура на сите. Печатете ги шорцевите за влечење за момче од Гаранималс.


Карактеристики на понудата

Слични понуди