• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Торба Тек Весник Хартија Торба-7 5 - брои кутија

Торба Тек Весник Хартија Торба-7 5 - брои кутија

 
DEN 135.84

Количина на стоки
Достапно

Поделете примероци и закуски со Нашата Торба Тек Хартиени Кеси За Весници. Дизајнот со отворена торбичка на овие хартиени кеси за еднократна употреба ви овозможува да ги направите вашите специјални задоволства преносливи. Изработени од мрсна хартија, овие кеси за сендвичи нема да создадат грозни мрсни дамки за да го одржат својот врвен изглед. Со завршница за весници, овие торби за еднократна употреба им даваат на вашите презентации за извадување допир на стил. Овие хартиени кеси за закуски се биоразградливи и рециклираат за одржлив начин за нивно отстранување по употреба. За лесно загревање на остатоците, овие кеси за рециклирање се микробранови до 2 минути. Овие хартиени кеси за весници се долги 7 инчи и широки 5 инчи. Се продава во кутија за броење 25. ЗЕМЕТЕ ЗАДОВОЛСТВА во ДВИЖЕЊЕ : дизајнот со отворена торбичка на овие хартиени кеси за пржење го олеснува уживањето во помфрит или прстени од кромид додека сте во движење. Одлично за скари, излети и други настани на отворено. ДИЗАЈН ОТПОРЕН на МАСНОТИИ : Овие вреќи за закуски се отпорни на маснотии за да спречат маслата да навлезат и да создадат грозни мрсни дамки. Послужете помфрит, чипс, стапчиња моцарела или колачиња. ПОГОДНО МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА : Загрејте ги третирањата во микробранова печка до 2 минути! Овие вреќи за пржење се микробранови, што ви овозможува да ги загреете закуските без да ги извадите од вреќи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди