• Најдобра цена
  • Неодамнешно
DesignArt 'Blue Cherry Blossoms II' Cabin & Lodge Print на природно бор дрво

DesignArt 'Blue Cherry Blossoms II' Cabin & Lodge Print на природно бор дрво

 
DEN 683.84

Количина на стоки
Достапно

Оваа оригинална дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕКАЛАНСКИ СОВЕТИ МАСЛЕН низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик од дрво на вашите уметнички дела . Цветното и ботаничка ликовна уметност е директно отпечатена на дрво користејќи супериорен квалитет 6 бои УВ мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : плоштад. - Предмет : Тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : цветна и ботаничка. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Сина 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.


Карактеристики на понудата

Слични понуди