• Најдобра цена
  • Неодамнешно
ЛОИС 3Д Греј полиран издолжен тој примерок од керамички wallидни плочки

ЛОИС 3Д Греј полиран издолжен тој примерок од керамички wallидни плочки

 
DEN 1151.84

Количина на стоки
Достапно

Обидете се пред да купите. Нарачајте достапен примерок од плочки денес за да можете да ја видите плочката близу пред да ја поставите вашата целосна нарачка. Запознајте ја врската. На пресекот на современиот дизајн и вековите стари занаетчиски занаетчии. Ние го платиме глобусот за да произведеме највисок квалитет на мермер, плочка на поле, порцелан, стакло, керамика, мозаик и многу повеќе. Користејќи иновации кои дигитализираат, поедноставуваат, поврзуваат и заштитуваат, Бонд може да испорача неспоредливи опции за плочки што го поставуваат и го зголемуваат стандардот. Основана во 2020 година, исполнете ја иднината на плочката. Плочка за обврзници Лоис 3Д сива полирана издолжена хексадецимална керамичка wallидна плочка примерок Сите примероци на плочки за обврзници се продаваат индивидуално. Примероците се наменети само за референца во боја и текстура, а не за инсталација. Секој примерок ќе содржи мал swatch за да ви помогне да најдете совршено вклопување за секој проект за плочки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди