• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Време и вистинито за породилишта 2-пакувања

Време и вистинито за породилишта 2-пакувања

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Времето и вистинското јадро на јадрото обезбедуваат удобно и поддржувачко вклопување за време на и по бременоста. Тоа е задолжително за вашата породилна гардероба и идеален почеток на која било облека. Овој пат и прицврстувачите на јадрото на јадрото се спојуваат совршено со кој било врв, од обичен до облечен или носете ги со фустан за свеж изглед. Овие можат да бидат вашите панталони за јога за породилно или вашите хеланки. 95/5 памук/спандекс, Jerseyерси. COO : Индонезија. Машинско миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Само не-хлорно белило кога е потребно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди