• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Mossy Oak A.X. Ослободување на дебеломер, непознато, црно

Mossy Oak A.X. Ослободување на дебеломер, непознато, црно

 
DEN 1599.84

Количина на стоки
Достапно

Mossy Oak A.X. Ослободување на дебеломер, непознат, црн компактен, дизајн со двојна вилица и 1 парчиња, претходно поставено активирање за одлична прецизност на снимање . Прилагодлив конектор за јаже за пригодно вклопување . лента за токи се прицврстува безбедно на зглобот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди