• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Легендарниот тексас на Ли Машка пет џеб тенок права фармерки

Легендарниот тексас на Ли Машка пет џеб тенок права фармерки

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Легендарниот тексас на Ли Легендарен тексас, пет џеб, тенок фармерки, легендарниот тексас тенок фармерки, се вистински класик. Овој Jeanан од пет џеб е направен со удобност, издржливост и неспоредлив квалитет во секој бод. Спарете ги со омилената фланела или двојно надолу и облечете ги со омилената кошула од линим на Ли. Пет џебови. Додадено истегнување. Копче и летање со патент. Ли иконски хардвер. Ли иконски џеб на колкот. Памук 99%, спандекс 1%. Стил# 2003518.


Карактеристики на понудата

Слични понуди