• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кревет за мачки За Внатрешна Кошница За Мачки Отпорна На Абење Куќа За Мачки За Мали Кучиња Затворени Мачки кученце х

Кревет за мачки За Внатрешна Кошница За Мачки Отпорна На Абење Куќа За Мачки За Мали Кучиња Затворени Мачки кученце х

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

[Простран Дизајн] : дополнителната голема големина на куќата за мачки овозможува многу простор за истегнување и одмор, истовремено обезбедувајќи доволно простор за гребење и играње, ослободува инстинкти за гребење на мачки, истовремено намалувајќи го ризикот од оштетување на вашите теписи, завеси или друг мебел. Овој кревет за мачки создава удобно опкружување за мачките целосно да уживаат во самото време. Кутре Топла Пештера Спиење Кревет Четири Сезони. Така, ова гнездо за мачки може да се користи како табла за гребење мачки, давајќи им на вашата прекрасна мачка канџи за мелење. Мали Куче Куќа Одгледувачница Спиење Кревет Миленичиња Резерви. кул во лето и топло во зима. Може да се користи во четири сезони. Нашите кревети за мачки имаат одлична дишење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди