• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ausyst Канцеларија Материјали Греење Маса Мат Греење Маса Мат Зголемена Маса Мат Компјутер Глувчето Греење Глувчето Подлога За Греење Маса Мат На Дозвола

Ausyst Канцеларија Материјали Греење Маса Мат Греење Маса Мат Зголемена Маса Мат Компјутер Глувчето Греење Глувчето Подлога

 
DEN 223.84

Количина на стоки
Достапно

Функција за исклучување на времето : грејната подлога автоматски ќе се исклучи по 4 часа откако ќе се вклучи, заштедувајќи енергија и спречувајќи прекумерни несреќи кога се користи или без надзор.Топла Подлога За Маса - го цениме вашето здравје, загреаната подлога за глувче е изработена од висококвалитетни еколошки материјали-стп кожа + гумена основа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди