• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дерек срце, женски и женски плус празнична унија за печатење на празници

Дерек срце, женски и женски плус празнична унија за печатење на празници

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Забавно и празнично едно парче пижами од унија во шарен празник е чуден избор за семејни фотографии или само за враќање и релаксирање. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. прикачен аспиратор со кадифен постава. Затворање на поштенски патенти. Контрастни манжетни. Печатење на сите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Printенски празник печати едноделни пижами од унија од Дерек срце.


Карактеристики на понудата

Слични понуди