• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Miaенски Carat Carat T.G.W. Гарнет во форма на срце и Карат Т.Г.В. Ringвонче со тркалезни дијаманти 10kt жолти златни срца прстен

Miaенски Carat Carat T.G.W. Гарнет во форма на срце и Карат Т.Г.В. Ringвонче со тркалезни дијаманти 10kt жолти златни срца прстен

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Бенд со : 1,6мм. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Полиран до брилијантност, овој прекрасен прстен ќе го претставува минатото, сегашноста и иднината. Дијамантско сечење : круг. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Јануарски роден камен. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди