• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Bushnell 8MP Natureview Cam HD, Olive Drab NV близок фокус, BO на леќи

Bushnell 8MP Natureview Cam HD, Olive Drab NV близок фокус, BO на леќи

 
DEN 687.84

Количина на стоки
Достапно

За ноќна активност, Its Stealth 32 без сјајни црни LED диоди фаќаат слики во тотална темнина и Flash Flash Flash визијата ви дава најсветла слики со можност за темнината, додека снимате аудио со видео за да донесете Natures'late покажуваат брилијантно во животот. Режимот за време на намалување на времето за скенирање на полето ви овозможува да имате слики во претходно поставени интервали, од 1 минута до 60 минути. Трајни, сигурни „стапици на фотоапаратот“ снимаат видео и слики што никогаш не може да ги добиете лично, сите високи дефиниции за правење. Опциите за ден/ноќ/24 часа нудат специјализирани функции засновани на време од денот. Сензорот за движење на хипер пир достигнува аноредибилни 60 стапки. Карактеристики Подготвени временски марки кои вклучуваат датум, време, месечина, температура и име, плус додавање на GPS Geotag за автоматско вградување на секоја слика со GPScoordinates. Замрзнување на ролетната за замрзнување-поставување на блендата за визија за ноќ Овозможете бленда за ниска/Med/голема брзина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди