• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Декод 9 Црн метал мал часовник со кожна рачка и маркери на час

Декод 9 Црн метал мал часовник со кожна рачка и маркери на час

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

време во текот на денот. Decmode 9 "црн метал мал часовник со кожна рачка и маркери на час прави совршен додаток на кој било дом. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Потребна е 1 батерија АА, не е вклучена. Механизмот на часовникот работи молчи. Inspired by sleek elegance and clean lines, a minimalistic design offers effortless luxury with monochromatic tones and bold, angular structures. Малата табела часовник има мат црна рамка со кафеава рачка и час маркери кои се покачени со рацете на златниот часовник. Погоден само за употреба во затворен простор. Часовникот на табелата има железна рамка со поддршка од дрво на задниот дел, украсена со прицврстена кожна рачка и маркери на час, покриени со тенок лист стакло. Избришете чиста со сува крпа. Analog clock is made from metal, MDF wood, plastic, Faux кожа и стакло, за уникатна комбинација на материјали во впечатлив модерен дизајн. Металниот часовник прави одличен подарок за секоја пригода. Подобрете ги вештините за управување со времето и чувајте го часовникот близу со ова шармантно парче. Модерен стил. Направено. Современиот часовник со табели го прикажува црниот квадратен тело со мали нозе во основата, заоблена кожна рачка од кожна кожна рачка со изложено шиење и едноставни геометриски маркери на час.


Карактеристики на понудата

Слични понуди