• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Менс МЛБ Сент Луис кардиналс ветеран часовник

Менс МЛБ Сент Луис кардиналс ветеран часовник

 
DEN 387.04

Количина на стоки
Достапно

Случај со метална легура од 42мм; Стек од не'рѓосувачки челик; најлонска лента со прилагодливо затворање на велкро стационарна рамка; минерален кристал; светлечки раце; бели маркери; Јапонско движење на кварц; отпорност на вода тестиран на 3 атм. Уметничките дела на Dial ќе се променат кога Лигата ќе воведе нови оценки. Можеби не го добивате истото лого. Ве молиме контактирајте не за најновите информации за ова. Сите логоа се под лиценца. Тежина на артикалот : 0,5 фунти Должина : 8,25 Во атрибути : * Минерален кристал * 3 Атм отпорност на вода * 42мм кутија * Ограничена гаранција за живот * Светлечки раце * Полнена мрежа Velcro опсег * не'рѓосувачки челик * Стационарна рамка * Референца за батерија#SR626 SW метал : Не метална земја на потекло : Кина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди