• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Арвбитана Жени Есенски Дуксер Со Долги Ракави Еднобојна О Вратот Врвовите На Културите

Арвбитана Жени Есенски Дуксер Со Долги Ракави Еднобојна О Вратот Врвовите На Културите

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Ветување : . (1 инч=2,54 см). Lt Length : t46t Bust : t102tsleve : t61. Мt Length : t45t Bust : t98tsleve : t60. Појавување : многу разноврсна дамска пуловер, можете да одговарате на секојдневни панталони, фармерки, здолништа и друга облека за да создадете секојдневен изглед, исто така можете да одговарате на јога панталони, спортски панталони итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди