• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Завеса Шамија Завеса Печати Цвет Завеса За Дневна Соба Спална Соба Јамка Шамија, Ширина Висина, Портокал

Завеса Шамија Завеса Печати Цвет Завеса За Дневна Соба Спална Соба Јамка Шамија, Ширина Висина, Портокал

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Спецификација : . Боја : сина, зелена, портокалова, розова. Големина : 150х270см. Материјали : полиестер. Степен На Засенчување : 10% ~ 30%. Опсег на испорака : . 2 х ЗАВЕСИ ШИРОК ИЗБОР : Овие завеси нудат стилски и модерен изглед кој не само што обезбедува приватност, туку и овозможува меката светлина на сонцето нежно да тече во просторијата. Совршена декорација за дома, хотели и ресторани итн. Изградба : Таб Врвот Стил. Погоден за повеќето прачки за завеси. Секој панел може лесно да се отстрани за чистење и одржување. Упатства за нега : машина што се пере на ниски температури. Падне сува ниска. Железо ладно. Не избелувајте. Не користете остри завеси за гребење. ЕДНОСТАВНА ГАРАНЦИЈА за КЛИЕНТИТЕ : Секоја завеса е направена од нас, нудејќи врвен квалитет и неверојатна изработка. Ако имате било каков проблем, не двоумете се да не контактирате, ќе има брз одговор.


Карактеристики на понудата

Слични понуди