• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ournourneуни колекција женска кристална удобна пена слајд рамни сандали

Ournourneуни колекција женска кристална удобна пена слајд рамни сандали

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Лесно, но симпатично. Колекцијата Crysta By Journee има стилски додатоци како ленти за близнаци и детали за букави токи. Foot Foam со удобност ™ стапало ве држи лесно на нозе, а веганската кожа ја дефинира силуетата. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен. Облечи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди