• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лери Малвин Бело Модерно Дрво Врамени Ѕид Уметност Насловена-Тротоар Хоризонтот Реката

Лери Малвин Бело Модерно Дрво Врамени Ѕид Уметност Насловена-Тротоар Хоризонтот Реката

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Лари Малвин претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 18х13, насловено "Река На Хоризонтот На Тротоарот". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна бела модерна дрвена рамка која совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Лери Малвин. Наслов : Тротоар Хоризонтот Реката. Врамена големина : 18х13 инчи. Висококвалитетен уметнички принт врамен во бела модерна дрвена рамка. Прилагодено печатено и врамено кога е купено. Вклучен е комплет за висечка жица. Произведено Во Сад и задоволството е загарантирано. Цврст профил на рамка од 2 инчи. Печатени со користење на giclee метод. Висококвалитетна слика добиена директно од издавачот. Обвиткан зад музејски квалитетен акрилик.


Карактеристики на понудата

Слични понуди