• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Terra & Sky Women's Plus Sime Printed Double Plable Tapered Pant

Terra & Sky Women's Plus Sime Printed Double Plable Tapered Pant

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Terra & Sky Women's Plus Sime Printed Double Tri T Tapered Pant. Барате дното што е удобно колку што се стилски? Не гледајте подалеку од овие женски двојни плетени панталони со плус големина од Terra & Sky. Тие се изработени од супер-мека ткаена плетена ткаенина со вистинска количина на истегнување, така што ќе останете пријатно од ден на ноќ. Покажете ја вашата модна смисла со оваа двојна плетена пантолона „Terra & Sky“. Без разлика дали станува збор за девојчиња ноќ надвор или таа празнична забава, ќе бидете подготвени да се појавите во стил. Понудени во повеќе обрасци. Намалување на должина на глуждот го комплетира изгледот, додека еластичната комфорна лента за удобност нуди прилагодено вклопување без да биде рестриктивно. Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. 85% полиестер, 13% рајон, 2% спандекс. Plansенски панталони со плус големина. Ткаена двојна плетена измислица. Еластична лента за половината. Исечена должина на глуждот. 2 предни џебови. Рамен пред и назад. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо доколку е потребно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди