• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женскиот Тенок Градник Со Предно Копче Puawkoer Собира Модна Долна Облека Без Раб Лесен Спортски Градник Спортски Градници За Жени

Женскиот Тенок Градник Со Предно Копче Puawkoer Собира Модна Долна Облека Без Раб Лесен Спортски Градник Спортски Градници За

 
DEN 256.00

Количина на стоки
Достапно

МОЖЕТЕ ДА ГО НОСИТЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ, ДУРИ И НОЌЕ, ПОД ОБЛЕКАТА. ТОА НЕ ПРИТИСКА, НЕ ЗАТЕГНУВА, НЕ СЕ МАЧИ. ГИ ПОКРИВА И ОДРЖУВА ПРИРОДНИТЕ ГРАДИ БЕЗ НЕРЕД, БЕЗ ЖИЦИ И БЕЗ ВОЗНЕМИРУВАЧКИ РЕМЕНИ. ГРАДНИКОТ ЗА УДОБНОСТ СЕ ПРИЛАГОДУВА НА КОЈА БИЛО ГОЛЕМИНА И МЕРКИТЕ СЕ ИСТИ ШТО ГИ НОСИТЕ НА МАИЦИТЕ, ПОЧНУВАЈЌИ ОД S ДО 3 XL!Големина шема : . Големина : биста : 80см/31.50 "Големина : Б Биста : 85см/33.46" Големина : В Биста : 90см/35.43 "Големина : Д Биста : 95см/37.40 " Големина : Е Биста : 100см/39.37" УДОБНО И ВОЗДУШНО БЛАГОДАРЕНИЕ НА СПЕЦИЈАЛНАТА ЕЛАСТИЧНА ТКАЕНИНА И СИСТЕМОТ ЗА САЌЕ, ОВОЗМОЖУВА КОНТИНУИРАНА КРУЖЕЊЕ на ВОЗДУХОТ. Со Својата Посебна Текстура На Саќе, Овозможувасовршена Вентилација Со Рециркулација На Воздухот Што Ве Одржува Свежи И Суви Цел Ден. Нема Повеќе Болни Долни Жици, Прерамки За Копање Или Испакнатини На Грбот. За Секоја Жена, Нежно Ги Покрива Сите Форми, Давајќи И Високо Секој Пат. Се Прилагодува На Вашите Форми Поддржувајќи Ги! Лесно Се Облекува И Од Врвот И Од Дното И Може Да Се Мие Во Машината За Перење Без Страв Од Оштетување. УДОБНИОТ ГРАДНИК ИМА ЕЛАСТИЧНА ТКАЕНИНАСО МЕМОРИЈА ВО ФОРМА. ГРАДНИКОТ, ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА ЖЕНА КОЈА САКА ДА ЈА КОМБИНИРА ЖЕНСТВЕНОСТА СО ВЕЖБАЊЕ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди