• Најдобра цена
  • Неодамнешно
За Проѕирна Смола Дијаманти Совет Вежба Јасна Акрилна САМОДОВЕРБА Дијамант Имитација Свадба Букет Декорација Шампањ

За Проѕирна Смола Дијаманти Совет Вежба Јасна Акрилна САМОДОВЕРБА Дијамант Имитација Свадба Букет Декорација Шампањ

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Описr. r.Овие проѕирни акрилни дијаманти се направени од смола. Мулти-аголни парчиња, висока рефракција. Прекрасни акрилни дијаманти скапоцени камења изгледа одлично на секој настан и направи совршен маса растера. Погоден за свадбени маси, маси за забави, сам додатоци, украси, уметност и занаети итн. Овие акрилни дијаманти додаваат сјај и гламур на масите за венчавки и забави.R. r. Функцијаr. r. - Боја : Шампањ.р. - Материјал : пластика, смола.р. - Големина : 0, 1х0, 1х0, 1м.р. - Погоден За свадбени маси, маси за забави, додатоци ЗА САМ, украси, уметност и занаети итн . р. - Пакетот вклучува 2880 транспарентни акрилни дијаманти.р. - повеќеаголни парчиња, висока рефракција. Изгледа убаво и сјајно, само посипете на секое место каде што сакате да создадете забавна забавна атмосфера.р. - за декор : покрај создавањето атмосфера за забава, белите акрилни дијаманти можат да украсуваат и домови, да полнат вазни или да постават каде сакате.р. - Изработен од материјал, кој е издржлив и траен за употреба. Погоден за свадбени маси, маси за забави, сам додатоци, украси, уметност и занаети итн. Пакетот вклучува 2880 транспарентни акрилни дијаманти. Мулти-аголни парчиња, висока рефракција. Изгледа убаво и сјајно, само посипете на секое место каде што сакате да создадете забавна забавна атмосфера. За декор : покрај создавањето атмосфера за забава, белите акрилни дијаманти можат да украсуваат и домови, да полнат вазни или да постават каде сакате. Изработен од материјал, кој е издржлив и траен за употреба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди