• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Време и време женско ребра Хенли резервоар на врвот

Време и време женско ребра Хенли резервоар на врвот

 
DEN 175.68

Количина на стоки
Достапно

Вашиот летен стил е ветре во овој резервоар со вртење со кошула од Хенли од време и TRU. Силуетата без ракави помага да ве одржат ладни додека суровиот раб на работ додава свеж допир на вашиот изглед. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот со лента со ленти. Затворање : стил на пуловер со затворање на копчињата на вратот. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : високо-ниско полите со суров раб. Theенски резервоар на Хенли од време и Tru.


Карактеристики на понудата

Слични понуди