• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тигар Со Дизајн На Пеперутка Цртани Ликови ТВ Шоу Мали Мали Деца Бебе Момче Девојка Расадник Дизајн Ѕидни Налепници За Спална Соба Детски Винили Деца Винил Уметнос

Тигар Со Дизајн На Пеперутка Цртани Ликови ТВ Шоу Мали Мали Деца Бебе Момче Девојка Расадник Дизајн Ѕидни Налепници За Спална

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

ЗА ОВОЈ ПРОИЗВОД ? Нашите мерења на дизајнот се во инчи и наведени на крајот од насловот ?Висина? тогаш ?Ширина?. Ве молиме имајте предвид дека сликата не?т ја претставуваат вистинската големина на налепницата и е само пример и може да изгледа поголема. Бојата на налепницата е бојата на сликата. Она што Не Прави Различни - нашите налепници се гордо направени во Соединетите Држави со Најквалитетен Винил направен по нарачка и испорачан обично во истиот ден на нарачка или најдоцна до следниот Работен Ден. Ние ги испраќаме нашите налепници во безбедна и цврста цевка со лесни за следење упатства за тоа како да ја нанесете налепницата на која било тврда и рамна површина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди