• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Летни Рамни Сандали Женски Подароци За Денот На Мајките Римски Чевли Секојдневни Удобни Апостолки Сандали За Патување На Плажа Розова Големина 36

Летни Рамни Сандали Женски Подароци За Денот На Мајките Римски Чевли Секојдневни Удобни Апостолки Сандали За Патување На Плажа

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Флип Апостолки Римски Чевли Летни Сандали Секојдневни Удобни Флип Апостолки Сандали за Патување на Плажа нормално е да имате мирис кога ќе ги примите чевлите, а можете да ги ставите на проветрено место за да го растерате мирисот. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Описот На Типот На Стапалото Материјал За Ѓон : Гумен Горен материјал : Имитација На Кожни Сцени : Сандали За Жени Во Затворен Простор; Сандали; Женски Сандали; Сандали За Жени Облечени Лето; Сандали За Перничиња Жени. Женски Сандали; Сандали На Плажа За Жени; Сандали За Жени; Летни Сандали За Жени; Сандали Жени Облечени Во Летен Стан. Стилски; Удобно; Секојдневен. Мека постава; Флексибилен; Ковентен; Издржлив. Прилики : Летен одмор; Забави на Плажа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди