• Најдобра цена
  • Неодамнешно
МС51959- 5 16- 1 4 Мил-Спецификации Машина Завртки Филипс Рамен 18 - Нерѓосувачки Челик-Картон

МС51959- 5 16- 1 4 Мил-Спецификации Машина Завртки Филипс Рамен 18 - Нерѓосувачки Челик-Картон

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Прицврстувач Суперстор Нуди Масовно Мил-Спецификација Машина Завртки-МС51959-99 / 5/16-18 x 1 1/4 " / Филипс Диск / Рамен / 18-8 Нерѓосувачки Челик во 500 Компјутер. Картони МС51959-99 / 5/16-18 x 1 1/4 " Мил-Спецификации Машина Завртки / Филипс / Рамен / 18-8 Нерѓосувачки Челик - 500 Парче Картон.


Карактеристики на понудата

Слични понуди