• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ламуусаа Бебе Девојчиња Чевли Нелизгачки Мек Ѓон Цвет Лакнот Станови Мало Дете Прв Вокер Пролет Лето Принцеза Чевли

Ламуусаа Бебе Девојчиња Чевли Нелизгачки Мек Ѓон Цвет Лакнот Станови Мало Дете Прв Вокер Пролет Лето Принцеза Чевли

 
DEN 172.64

Количина на стоки
Достапно

Новороденчиња Бебе Девојки Чевли Нелизгачки Мек Ѓон Цвет Bowknot Станови Дете Првиот Вокер Пролет Лето Принцеза Чевли. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)ttt t. 1t Length : t11tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 2должина : t12tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 3должина : t13tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. Големина (инч)ttt t. 1t Length : t4. 33 tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 2должина : т4.72 тадвидирана Возраст : т6 - 12 Месеци. 3должина : t5. 12 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификација : . Име : Чевли За Бебиња За Бебиња . Пол : бебе девојки. Материјал : Платно + Гума. Шема : Цвет. Содржина На Пакетот. 1 Пар Чевли . Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Мека безбедност платно и гумени единствен материјал. Дишење, удобно, меко дно и лесно вклопување за пред-шетач, индексирање, учење за одење. Лесно Исклучување : дизајн на прицврстувачи За Куки и јамки, овие станови за принцези лесно се ставаат и исклучуваат, и тие ќе останат на нозете на вашето бебе. Добар Подарок : Стилски симпатични чевли за девојчиња е добар подарок за туширање за новороденче. Одлично за секојдневна употреба и направете совршен туш за бебиња, роденденски подарок. Нелизгачки Ѓон : Моден декор со лак, цветен дезен, нелизгачки дизајн на дното го одржува бебето безбедно, совршено за девојчиња учат да одат. Лесно Се Совпаѓа : чевлите може да се совпаднат со различна облека, како што се фустан, кошула, елек, палто, фармерки, здолништа, панталони итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди