• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Casтино Женски Обични Кошули Со Цветен Принт На Екипажот Возбудуваат Блуза Со Долги Ракави Блузи Врвови

Casтино Женски Обични Кошули Со Цветен Принт На Екипажот Возбудуваат Блуза Со Долги Ракави Блузи Врвови

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

П5 : дали е иста боја како на сликата?А5 : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со нашиот фустан, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ.


Карактеристики на понудата

Слични понуди