• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Делта Estем Ултра 225 65Р 100Т БСВ

Делта Estем Ултра 225 65Р 100Т БСВ

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Делта Почит Ултра гумата е совршен избор за возачите на седани ориентирани кон перформансите кои бараат рамнотежа на непречено возење со влечење и ракување во сите сезони, по ниска цена. Делта Почит Ултра 225/65Р16 100Т БСВ (2 Гуми).


Карактеристики на понудата

Слични понуди