• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мазда 31К Пламен Бакар Метален Аеросол Допир Боја 12оз За Автомобил Авто Камион

Мазда 31К Пламен Бакар Метален Аеросол Допир Боја 12оз За Автомобил Авто Камион

 
DEN 575.84

Количина на стоки
Достапно

Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи 12 мл. конзерва со боја на основен слој измешана специјално за вашиот автомобил или камион. Нашите прецизни обрасци на вентилаторот се најмазното прскање најлесно за употреба аеросолна боја На пазарот Издржлива завршница во една фаза. Нема потреба од проѕирен капут Дизајниран За апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код На Боја : Т.Е.-31К-Мазда-Мазда6-П. н. е.-А-ЗБ81. За Автомобил Или Камион : Мазда 6 31к Пламнал Бакар Металик.


Карактеристики на понудата

Слични понуди