• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кингстон Месинг КС7612Т во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Месинг

Кингстон Месинг КС7612Т во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Месинг

 
DEN 1344.64

Количина на стоки
Достапно

Вкусните детали за оваа славина ја обезбедуваат деликатноста на Европската антика заедно со врвната изработка. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Француската земја 4-инчен центриран тапа за бања со месинг скокачки прозорец и неговата избрана цврста месинг конструкција и врвна полирана месинг завршница гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Уживајте во еуфоријата на селата украсувајќи го вашето традиционално домаќинство со оваа опрема. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. 1/4 Свртете Керамички Диск Кертриџ. Соодветни Додатоци На Располагање.


Карактеристики на понудата

Слични понуди