• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инктастична Силуета На Жирафа Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

Инктастична Силуета На Жирафа Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Жирафа Силуета Дете Долг Ракав Маица. Класика За Fall, Зима и Пролет, овие маици за мали деца со долги ракави сигурно ќе бидат главен елемент во гардеробата на вашето дете. Без разлика дали е слоевит или сам, оваа маица е мека, но доволно издржлива за да се спротивстави на барањата за играње на вашето дете. Маица Со Долги Ракави. Inktastic Жирафа Силуета Дете Долги Ракави Маица Унисекс 0040 Црна 5/6 T. Жирафа силуета Дете Долг Ракав Маица. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. животни стилизирани дамки форми животните зоолошката градина омилено уво забава светло обоени темно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди