• Најдобра цена
  • Неодамнешно
3дроза Сепија Балерини во тутус и поинте чевли-Подлога За Глувче, од

3дроза Сепија Балерини во тутус и поинте чевли-Подлога За Глувче, од

 
DEN 559.84

Количина на стоки
Достапно

Сепија Балерини во тутус и поинте чевли Подлогата на Глувчето е 8 "х 8" х .25 " и е направен од тешка рециклирана гума. Мат финиш сликата нема да исчезнат или кора. Машина за перење со помош на благ детергент и сув воздух. Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D. Мат финиш. Мека на допир, не ќе попуштат или кора. Исчистете со благ детергент. Направено од тешка рециклирана гума.


Карактеристики на понудата

Слични понуди