• Најдобра цена
  • Неодамнешно
јаделе Облека Бебе Ајкула Сива Бејзбол Маичка

јаделе Облека Бебе Ајкула Сива Бејзбол Маичка

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Оваа симпатична облека од ајкула е совршена за славење на големиот ден на вашето малечко доволно е издржлив за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. 7 јадеше 9 Облека е врвен дизајнер за детска облека и има облека за новороденчиња, новини кошули, како и облека за прва роденденска забава. Детска Ајкула облека за 6 Месеци. Соодветна семејна облека од ајкула за деца. Отпечатоците се супер меки и професионално се применуваат на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу перења. Деца 3/4 ракав раглан мета. Соодветни кошули достапни за целото семејство!. Професионално дизајнирана облека од 7 јадеше 9 Облека. Носиме облека за новородени момчиња и девојчиња, како и облека за прва роденденска забава.


Карактеристики на понудата

Слични понуди