• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инктастична Мојата Прабаба Ме Сака-Слатки Слонови Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастична Мојата Прабаба Ме Сака-Слатки Слонови Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Покажете му на вашето внуче колку Ги сакате Со Мојата Прабаба Ме Сака - Слатки Слонови Бебешки Боди, совршен подарок од прабаба на нејзиниот правнук или правнука во секоја пригода. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic Мојата Голема Баба Ме Сака-Слатки Слонови Доенчиња Краток Ракав Боди Унисекс Фудбал Розова И Бела 12 Месеци. Овој симпатичен дизајн на слон со вители и срца е совршен подарок од Прабаба на нејзиното правнук. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. семејство баба внук дете прв внук внука дете новороденче мама модел едно парче новороденче ползавец.


Карактеристики на понудата

Слични понуди