• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Јивот Каприс За Жени Ленени Панталони Со Џеб Летни Заштеди Дозвола Широк Нога Еластична Половината Тенок Панталони Мода Повик Лабава Директно Панталони Кафе XL

Јивот Каприс За Жени Ленени Панталони Со Џеб Летни Заштеди Дозвола Широк Нога Еластична Половината Тенок Панталони Мода Повик

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

: Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 90-120см/35. Сигурен сум дека ќе ви се допадне!Ќе Добиете 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Големина : С Големина.50" Големина : М Големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди