• Најдобра цена
  • Неодамнешно
- Сребрена Волфрам Свадба Бенд - Волфрам Свадба Бенд-Волфрам

- Сребрена Волфрам Свадба Бенд - Волфрам Свадба Бенд-Волфрам

 
DEN 608.00

Количина на стоки
Достапно

6мм - Сребрена Волфрам Свадба Бенд - Волфрам Свадба Бенд - Волфрам (8.5) Четка Сребрена Волфрам Свадба Бенд 6мм *Карактеристики*-Четкана Завршена-Цевка - 6мм-удобност одговара-Сребрена Волфрам-Четка Центар-Закосени Рабови-Издржлив-Доживотна Гаранција-Големини-5-13 вклучувајќи Половина Големини-Хипоалергични, Кобалт-Слободен Неговиот и нејзината - 6мм И 8мм-Волфрам Свадба Бенд - Жолт Златен Волфрам Прстен - Жолт Златен Прстен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди