• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Танцемангу Каваи Симпатична Јака Маица Аниме Девојка Питер Пан Харајуку Розова Зајаче Мечка Јагода Боба Куче Вештерка Тинејџерка

Танцемангу Каваи Симпатична Јака Маица Аниме Девојка Питер Пан Харајуку Розова Зајаче Мечка Јагода Боба Куче Вештерка Тинејџерка

 
DEN 108.64

Количина на стоки
Достапно

Тинејџерка Подароци За љубителите на аниме. Јапонски Цртеж. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Подароци за 14 годишно девојче. Табелата со големина е само за повикување, може да има мала разлика со она што ќе го добиете. [Материјал] : Плојестер, 100% сосема нов и квалитетен! врвови без ракави пуловер, Лабаво вклопување, врат На Екипажот, препи Букви аниме графички печатени, Секојдневен стил. [Големина] : Големина : мали=ус0-2 ; средни=сад 2-4; големи=сад 4-6; xlarge=сад 6-8; xxlarge=сад 8-10. Купување Предмети : овој симпатичен елек за елек ЗА елек Е погоден за жени, дами, тинејџери и девојчиња од различна возраст; Носењето плетен елек за џемпер во секојдневниот живот ќе им остави на луѓето млад и енергичен впечаток; во исто време, може да го купат и девојки или мајки и ќерки како симбол на интимност. Нашата продавница нуди повеќе стил, што вреди да се види. Аниме Косплеј Емо Облека.Вистинската боја на маиците може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Кул Подароци За Девојчиња 12 години. Идеја за подарок за љубов ретро гроздобер пареа бран косплеј И Јапонската култура Јапонија Готска . Јк Јапонски училиште девојка Облека за Тинејџерки. Аниме Работи.Оваа листа е само за 1 плетен џемпер елек, други додатоци не се вклучени. Ако сакате преголемо вклопување, ве молиме изберете 1 или 2 големина до мали=ус0 - 2 средни=сад 2-4 големи=сад 4-6 xlarge=сад 6-8 xxlarge=сад 8-10 други белешки : 1.Големина (инч) : моделот носи големина м. Јапонска Облека за Жени. [Кул Дуксери] : Совршен За Секојдневно Носење/Лежење/Дружење/Џогирање/забава / улично носење/носење Во Теретана/Носење Пар/Сестри Браќата Носат / Пријатели Носат; Одлични Подароци за Тинејџерка / Дечко/Девојка/ Најдобри/Брат/Сис/Студенти на Универзитет итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди