• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Принцеза Фустани За Девојки Краток Ракав Партија Туту Фустани Повик Печати Сива 110

Принцеза Фустани За Девојки Краток Ракав Партија Туту Фустани Повик Печати Сива 110

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Има 2-3% разлика според рачното мерење.5" Должина : 61см/24.ви благодариме за разбирањето!Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Стил : Моден Модел Тип : Цветни Принцеза Фустани За Девојки Краток Ракав Партија Туту Фустани Повик Печати Сива 110.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Чипка Дете Туту Везови Цветни Фустан Ракав Девојки Летаат Облека Принцеза Бебе Девојки Фустан И Здолниште.2" Големина : 100 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 61СМ/24.0" МАЛО БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА ЛЕТААТ ракав Чипка Везови Цветни Туту Принцеза Фустан Облека КАРАКТЕРИСТИКИ : ве молиме дозволете МАЛА РАЗЛИКА од 1-3см ПОРАДИ рачно мерење И Мала Варијација На Бојата За Различно Поставување На Екранот,одлична за Секојдневна, Дневна, Забава Или Фотосесија, ИСТО ТАКА ОДЛИЧНА ИДЕЈА за подароци за шоу за бебиња ГЛАВНА БОЈА : Како што покажува сликата Должина На Ракавот : Летај Ракавестилски И Моден Дизајн го прават ВАШЕТО БЕБЕ ПОПРИВЛЕЧНОМ моден дизајн,,!Изработен е од материјали,чувство на Мека рака, до кожата на вашето бебематеријал : Должина На Памучна Мешавина : Должина На Коленото1 инч = 2,54 cmattence plz : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.8" Големина : 130 ПРЕПОРАЧАНА возраст : 4-5 години Биста : 70см/27. Прилики : овие слатки фустани погодни за секојдневна облека, улична облека, активност на отворено, одмори на плажа, специјални прилики, Семејни банкети итн.8" Должина : 49СМ/19.6" Големина : 120 Препорачана Возраст : 3-4 Години Биста : 67см/"26.


Карактеристики на понудата

Слични понуди