• Најдобра цена
  • Неодамнешно
14х1, 95 Задебелете Ја Надворешната Гума за Електричен Велосипед 14*1. Велосипед

14х1, 95 Задебелете Ја Надворешната Гума за Електричен Велосипед 14*1. Велосипед

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Опис : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*надворешна гума 14х1, 95(52-254), одлични апликации за замена кои користат исти големини на гуми спецификација : *Материјал : Гума*Боја : Црна (Како Што Покажуваат Сликите) * Тежина : 520гр *Модел : 14х1, 95 (52-254)Пакетот Вклучува : 1*Надворешна Гума Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Ве молиме проверете ја големината, видот и обликот на сликата на производот пред да ја купите за да се осигурате дека производот е соодветен. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние веднаш ќе ви го решиме. Без разлика дали имате позитивен или погрешен поглед на производот, ние би сакале да ги видиме вашите коментари. За време на периодот на враќање на прозорецот, секој клиент може да ужива во услугата за враќање или замена за оштетени/проблеми со квалитетот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди