• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Најоддалечените Даф Стакло И Метал Декоративен Сад Во Стари Црни

Најоддалечените Даф Стакло И Метал Декоративен Сад Во Стари Црни

 
DEN 386.72

Количина на стоки
Достапно

Со напредно инженерство на производи и засилување на пакувањето, крајно одржува некои од најниските стапки на штети во индустријата. Секој производ е дизајниран, произведен и спакуван имајќи го предвид превозот. Декоративните чинии и послужавници на крајниот крај комбинираат материјали со врвен квалитет со уникатен дизајн во висок стил.Карактеристики : Дизајнер : Каролин Киндер Оваа проѕирна стаклена чинија ја држи рачно фалсификуван метал стендфиниран во силно текстура, старо црно со ' рѓа подтонес спецификации : Димензии На Производот : 13,75" H x 19" W x 18,5 " Dproduct Тежина : 25 фунти. Најоддалечените 19393. Колекција.


Карактеристики на понудата

Слични понуди