• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ксерокс, КСЕР113Р00762, 113р Тапан Кертриџ, Секој

Ксерокс, КСЕР113Р00762, 113р Тапан Кертриџ, Секој

 
DEN 3805.92

Количина на стоки
Достапно

Тапанот е дизајниран за употреба со Xerox Faser 4600, 4620 и 4622 за да ја одржува вашата опрема Xerox да работи ефикасно и да обезбедува најдобар квалитет. Капацитетот е приближно 80.000 страници. Ксерокс 113Р00762 Тапан Кертриџ, 1 Секој (Количина) за употреба во Ксерокс Фазер 4600, 4620 и 4622. Ја одржува вашата опрема Ксерокс да работи ефикасно. Приносот е приближен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди