• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Налген Колба, оз

Налген Колба, оз

 
DEN 164.00

Количина на стоки
Достапно

Голтка на колкот за брзо освежување. Генијалноста на налген го прави доказ за истекување; тенок профил го прави помалку гломазен. Каде и да одите и што и да пиете, земете Колба Со Налген. Карактеристики капа од една унца, лесно се вклопува во вреќи и пакувања и вклучува издржлив изолациски ракав. Погоден за долгорочно складирање на пијалоци. Спречува пластичен мирис и вкус. Волумен : 12 мл (350 мл). Налген Колба, 12 мл.


Карактеристики на понудата

Слични понуди