• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Синиот Држач За Телефон Ротирачки Стабилен Агол На Алуминиумска Легура Прилагодлив Држач За Телефон За Планински Велосипед

Синиот Држач За Телефон Ротирачки Стабилен Агол На Алуминиумска Легура Прилагодлив Држач За Телефон За Планински Велосипед

 
DEN 158.08

Количина на стоки
Достапно

Опис : тоа се карактеристиките на држачот на телефонот што можат лесно да се свртат аголот за погодност поради дизајнот што се прилагодува на аголот.Со силно стегање и дизајн против шок, држачот на телефонот може високо да го заштити вашиот телефон од шок додека возите велосипед.Изработен од висококвалитетен материјал од легура на алуминиум тој е издржлив.Ширината на држачот на телефонот е 58-95mm.It погоден е за дијаметар на рачката на велосипедот од 22-32мм. Име На Ставка : Држач За Телефониматеријал : Алуминиумска Легура Карактеристики : Ротирачки, Прилагодлив, Анти-шок боја : Црна, Сребрена Боја, Боја На Титаниум, Златна Боја Детали За Големина : ширина : 5,8 см-9,5 см/2,28 "-3,74" (Прибл.) Забелешки : Стилот А може да се инсталира на ретровизорот, Стилот Б може да се инсталира на рачката.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : Стил А : 1 x Држач За Телефон2 x Налепници За Нелизгање1 x Шестоаголна Алаткаорстил Б : 1 x Држач За Телефон2 x Налепници За Нелизгање1 x Шестоаголна Алатка2 x Дихтунзи тоа се карактеристиките на држачот на телефонот што можат лесно да се свртат аголот за погодност поради дизајнот што се прилагодува на аголот. Со силно стегање и дизајн против шок, држачот на телефонот може високо да го заштити вашиот телефон од шок додека возите велосипед. Изработен од висококвалитетен материјал од легура на алуминиум тој е издржлив. Ширината на држачот на телефонот е 58-95мм. Погоден е за дијаметар на рачката на велосипедот од 22-32мм.


Карактеристики на понудата

Слични понуди