• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Inktastic Биди Мој Валентин Со Чиби Еднорог Подарок Мало Девојче Фустан

Inktastic Биди Мој Валентин Со Чиби Еднорог Подарок Мало Девојче Фустан

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Со виножито грива и опашка, овој шарен еднорог прави симпатична Вљубените. Биди Мој Валентин Со Чиби Еднорог Мал Фустан, совршен за деца На Денот на Вљубените. Inktastic Биде Мојот Вљубените Со Чиби Еднорог Дете Краток Ракав Фустан Женски Природни СО Ленти 3 T. Овој Чиби Еднорог сака да биде Вашиот Вљубените. Совршен за најмалите На Денот на Вљубените. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. Хедер е 88/12 чешлан памук/полиестер. валентин деца среќни виножито срца сакаат слатки девојки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди