• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ферндуле Унизе Зимски Влечки Топли Машки Жени Суперхерој Без Лизгање Мека Куќа Внатрешни Чевли

Ферндуле Унизе Зимски Влечки Топли Машки Жени Суперхерој Без Лизгање Мека Куќа Внатрешни Чевли

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Унисекс Возрасни. Стил : Влечки, Подни Чевли, Мода, Секојдневен. Тип На Шема : Печатено Лого, Анти-Лизгање, Отпорно На Абење. Боја : Црна, Сина (Опционално). Големина : 6-7, 7.5-8, 9-10, 11-12 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : Велур. Надворешен материјал : ТПР. Тип На Пета : Рамен. Прицврстување : Се Лизга На. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Без Грб. Единствен Занает : Шиење Чевли. Сезона : umn, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Дневен, Дома, Затворен. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Влечки (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . 1.Крајна Удобност Материјал : Овој Суперхерој лизгање-на папучи.Супериорна мека велур ткаенина, топла и удобна, не е лесна за деформација, со ултра пријателска за кожата, лесна и удобна. 2.Карактеристики и Дизајн : Едноставна и дизајн смисла, исклучителна изработка, генијалност. Во врска со ergономијата, петицата и креветот со влечки се дизајнирани за вашите стапала и се совршени за вас. Давањето подароци на пријателите и семејството исто така ќе го направи вашиот живот поинтересен. 3.Издржлив Ѓон против Лизгање : Стапалата Против Лизгање на Дното се Издржливи. И Нелизгачкиот Ѓон е Одличен Избор за Внатрешен и Надворешен Простор, Совршен За Спалната Соба,Лизгање На Домашната Влечка. 4.Применуваат Применливо : Одличен избор за секојдневен, одење, совршен за внатрешна употреба. Совршена влечка за секојдневно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди