• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Губотаре Женски Летен Резервоар Топ Женски В Врат Шпагети Ремен Резервоар Блузи Кошули Без Ракави Лабаво Вклопување, Каки М

Губотаре Женски Летен Резервоар Топ Женски В Врат Шпагети Ремен Резервоар Блузи Кошули Без Ракави Лабаво Вклопување, Каки М

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

Жените Без Ракави Пресврт Предниот Резервоар Блузи Бохо Цветни Печати Заврши V Вратот Маици Летен Одмор Елек Туника 4x Жените Топсезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Лабава. Должина На Ракавот : Без Ракави. Јака : V Вратот. Стил : Мода, Каузален Материјал : Полиестер+Памук. Лесен, дише, соф,опуштен и удобен за носење.кул-сува ткаенина ја отстранува потта и се суши навистина брзо за да ве излади. Дизајн : Вратоврска обоена, сончоглед, блок во боја, црвени Усни ,леопард принт,копче нагоре ,Знаме На Америка, соодветен дизајн на дупки за раце нудат целосен опсег на движења. Стил : вратот На Екипажот, V вратот, резервоарот без Ракави ,тренингот активни јога врвови лето лабава фит маичка, трендовски и елегантен. Прилики : лабавите еластични врвови на резервоарот се совршени за трчање, џогирање, вежбање, фитнес, јога и други активности.носете со жан, здолниште и хеланки во пролет и лето. Перење : Рачно перење или машинско перење со ладна вода. НЕ избелувајте. линија сува.


Карактеристики на понудата

Слични понуди