• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Животинска Тема Смола Ветер Ѕвончиња Село Рачно Изработени Ветерни Ѕвончиња Украс За Внатрешен Надворешен Градинарски Декор

Животинска Тема Смола Ветер Ѕвончиња Село Рачно Изработени Ветерни Ѕвончиња Украс За Внатрешен Надворешен Градинарски Декор

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : 1.Боемски Стил : рачно Изработената тема за животни ветрот е направен од смола, која е силна и издржлива. Тоа е добар градинарски украс. 2.Лесно Виси : Закачете Го за добредојде во вашиот . гости. Овој декоративен ветер ѕвонче доаѓа со прстен виси тоа . обезбедува лесно виси.3.Идеален Избор За Подарок : овој убав ветер ѕвони . ќе биде идеален роденден празничен подарок и да им даде на вашите пријатели, . колеги, семејство или роднини.4.Градина Одлична Декорација : Отворено . украсување ветер ѕвончиња се одлична идеја да се одржи на влезната врата, скали,. патеки, ѕидови, тераси, тремови итн.5.Интимна Услуга : ако . имајте какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно кажете ни. Ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга.Спецификации : Материјал : Должина На Смола : 120cmproduct Големина : 13*8*8cm Notice : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради светлосен ефект.2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење. Производот е изработен од врвен материјал, кој е издржлив и цврст. Не само за декорација на домот, декорација на ресторан, декорација на цвеќарница, декорација на канцеларија, Држач за Букет На Работната Површина,држач за прибор и веруваме дека е совршен подарок. Ве молиме дозволете мали толеранции во големина поради рачно мерење, а осветлувањето во фотографијата може да резултира со разлика во бојата отколку во реално. Нашиот производ дефинитивно ќе го освои вашето срце со својот врвен квалитет!. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.


Карактеристики на понудата

Слични понуди