• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ролијен Жените Блузи Жени Краток Ракав О-Вратот Вратот Врвови Работна Униформа Блуза Цветни Печати Врвот Блуза Маица

Ролијен Жените Блузи Жени Краток Ракав О-Вратот Вратот Врвови Работна Униформа Блуза Цветни Печати Врвот Блуза Маица

 
DEN 282.88

Количина на стоки
Достапно

Големина : Големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.ако вашата стандардна големина во сад Е L, се препорачува да изберете 2xl во вашата продавница;ако вашата стандардна ГОЛЕМИНА ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S)=Кина (L);Сад (M)=Кина (XL);Сад (L)=Кина (2 XL); Сад(XL)=Кина (3 XL); Сад (2 XL)=Кина (4 XL); Сад(3 XL)=Кина (5 XL). Големина : С Биста : 96см/37.80" Ракав : 16см/6.30 "Рамо : 39см/15.35 " Должина : 69см/27.17". Големина : М Биста : 102см/40.16 "Ракав : 17см/6.69" Рамо : 40см/15.75 "Должина : 70см/27.56". Големина : Л Биста : 108см/42.52 "Ракав : 18см/7.09" Рамо : 41см/16.14 "Должина : 71см/27.95". Големина : XL Биста : 114cm/44.88 "Ракав : 19cm/7.48" Рамо : 42cm/16.54 "Должина : 72cm/28.35". Големина : XXL Биста : 120cm/47.24" Ракав : 20cm/7.87" Рамо : 43cm/16.93" Должина : 73cm/28.74" . Големина : XXXL Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 21cm/8.27" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 74cm/29.13". Жените V-Вратот Краток Ракав Блузи Џеб Кошула Работна Униформа Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.    Специфичност на предметотсезона : Алгенда : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : V Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 100~150g (S-3 XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Врвот Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди