• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Панталони За Жени Денот На Вљубените Симпатична Печатење Секојдневен Удобен Дом Подигање Home И Зимски Хеланки

Панталони За Жени Денот На Вљубените Симпатична Печатење Секојдневен Удобен Дом Подигање Home И Зимски Хеланки

 
DEN 624.00

Количина на стоки
Достапно

Големина : С Половината : 68см/26.77" Колк : 88см/34.65" Должина На Дното : 98см/38.58" Големина : М Половината : 74см/29.13" Колк : 94см/37.01" Должина На Дното : 100см/39.37" Големина : Л Половината : 80см/31.50" Колк : 100см/39.37" должина на дното : 102см/40.16" големина : xl половината : 86см/33.86" колк : 106см/41.73" должина на дното : 104см/40.94" големина : xxl Половината : 92см/36.22" колк : 112см/44.09" должина на дното : 106см/41.73" Обезбедува Лесна удобност заедно со способностите за апсорпција на пот и Отстранување На влага. НЕ-ВИДЕТЕ ПРЕКУ : Избегнувајте да се грижите за приватноста на долната облека кога ги носите овие хеланки за да правите сквотирање, свиткување или истегнување, нашите панталони што не се гледаат преку обезбедување на безбедна покриеност. Повод : модните јога панталони претпочитаат трчање, теретана, јога, фитнес, пешачење, секаков вид тренинг или секојдневно секојдневно носење. Тоа може да направи да се чувствувате сигурни и шармантни,стилски и модни. Што чекаш,само купи го! . Внимание тука ве молиме : . 1.Измијте пред носење. 2.Рачно перење/ Машинско Перење во млака вода помалку од 30 целзиусови степени. 3.Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот. одблесокот јога панталони за жени висок половината. хеланки за жени плус големина. јога панталони ситни пакет. панталони за жени секојдневен лето плус големина. женски капри хеланки мулти пакет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди